O nas


Kern’s School of English (KSE) ma swoją siedzibę na warszawskim Ursynowie w szkole podstawowej nr 303, przy ul. Koncertowej 8. Podstawowym celem działalności szkoły jest nauczanie języka angielskiego dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat na poziomach od początkującego do zaawansowanego.

Szkoła wychodzi naprzeciw przede wszystkim tym, którzy chcą opanować wszystkie sprawności językowe takie jak: rozumienie, czytanie, mówienie i pisanie w stopniu zdecydowanie wyższym od proponowanego przez dzisiejsze szkoły. Nauka grupach (8-12 uczniów), w której każdy uczeń jest na zbliżonym do siebie poziomie, pozwala na szybkie przyswajanie materiału i nabieranie pewności w posługiwaniu się językiem. Nowoczesne podręczniki oraz wykorzystywanie na lekcji ciekawych pomocy audio-wizualnych powodują, że niejednokrotnie żmudna praca nad językiem może stać się interesująca, a na jej efekty nie trzeba długo czekać.

W pracy naszej opieramy się na wysoko kwalifikowanej kadrze nauczycieli, z którymi współpracujemy od lat.

Uzupełnieniem procesu nauczania są letnie wakacje z językiem angielskim w kraju i za granicą, które KSE organizuje od ponad 20 lat. Jakkolwiek na kurs językowy można jechać o każdej porze roku, a procedura załatwienia takiego kursu to kwestia kilku godzin (patrz Kursy)

Inną formą nauczania języka, która w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność są intensywne kursy English in Action (EiA). Nauczyciele EiA od kilku lat przyjeżdżają do Polski, gdzie na bardzo intensywnych tygodniowych kursach uczą dzieci, młodzież i dorosłych. Kursy mają za zadanie przede wszystkim prowokować i zachęcać do mówienia, a następnie stopniowo rozwijać tę umiejętność na lekcjach.Więcej - zakładka English in Action. 

 

Kern's School of English   Krzysztof J.Kern     ul. Symfonii 4/35, 02-787 Warszawa
tel.: 0606 22 85 11,    0606 22 76 11,    e-mail: kkern@onet.pl