Rekomendacje


 1. Pozdrawiam i bardzo dziękuję za bardzo dobrze zorganizowany pobyt w Nowym Jorku mojego Filipa.Przyjechał i jest  super zadowolony.Polecam się w następnym waszym ,powtorzę dobrze zorganizowanym kursie językowym.Myślę ze  będzie dobrą bezplatną reklamą waszej organizacji.Pozdrawiam jeszcze raz i z całego serca jeszcze raz dziekuję.

Prof.zw.dr hab. Józef Podgórecki   Uniwersytet Opolski


2.

Witam Państwa po wakacjach,

chcę serdecznie podziękować za wspaniale zorganizowany czas na obozie językowym w Bęsi.
Mateusz wrócił bardzo zadowolony, pełen pozytywnych wrażeń i jeszcze z większym zapałem do nauki języka angielskiego.
Mam nadzieję że w przyszłe wakacje również będzie chciał pojechać z Państwem, pomimo że tak bardzo tęsknił za nami.

Serdecznie pozdrawiam
Ewa Szadowiak

3.
Kuba był obozem zachwycony. To był jego pierwszy samodzielny wyjazd i
powiedział że gdyby obóz trwał trzy tygodnie to on chętnie by został.
Już się szykuje na kolejny w przyszłe wakacje :-)
Bardzo dziękuję za opiekę !
Pozdrawiam,
Matylda Sobolewska
4.
  
Witam Państwa,
Chciałam serdecznie Państwu podziękować za opiekę nad moimi dziećmi Ewą i Adamem, podczas obozu w Bęsi. Z tego, co mi opowiadały, jesteście Państwo mistrzami w organizowaniu dzieciom nauki poprzez zabawę i ciekawym wypełnianiu czasu wolnego. Były zachwycone! Polecamy się za rok.
Pozdrawiam,
Marta Żerańska

5.

Nasz syn wyjeżdża z Państwem od 6 lat. Gdy był młodszy wyjeżdżał na obozy organizowane przez Państwa szkołę w Polsce. Pozostając pod Waszą opieką, tj. osób kompetentnych, opiekuńczych i niezwykle kulturalnych, czuł się bezpiecznie i był szczęśliwy. To pozwoliło nam zaufać Państwu i dlatego ze spokojem podjęliśmy decyzję o wyjazdach Krzysia na obozy organizowane w Europie i w USA. Obozy te umożliwiły Krzysiowi doskonalenie umiejętności językowych, posługiwanie się językiem angielskim w naturalnych warunkach. Ponadto Krzyś nabrał pewności siebie, swobodnie i samodzielnie porusza się za granicą w czasie wyjazdów rodzinnych. Obozy kształtowały umiejętności społeczne i były początkiem wieloletnich przyjażni. Kolejną zaletą Państwa działalności jest aspekt krajoznawczy. Podczas obozów dzieci i młodzież poznają historię, zwyczaje, zabytki i kulturę innych krajów.

Jesteśmy przekonani, że obozy Kern's School of English to najlepszy sposób spędzania wakacji dla naszych dzieci, dlatego w tym roku zapisaliśmy na obóz naszego drugiego, młodszego syna.
Dziękujemy Państwu za to, że jesteście. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że nasze dzieci mogą z Państwem zwiedzać świat i doskonalić język angielski łącząc przyjemne z pożytecznym.
Zyczymy w nowym 2009 roku wszystkiego dobrego.
Marzena i Adam Adamiec

6.

Jestem mamą dwóch synów starszego Łukasza – 22 lata i młodszego Jaśka -15 lat. Chłopcy uczęszczali na lekcje języka angielskiego w szkole prowadzonej przez Państwa Kern. Od kilku lat (ok. 10) część każdych wakacji synowie spędzają na różnych kursach i obozach prowadzonych przez Kern’s School of English.

Wakacje 2008 r. Jasiek spędził z całą grupą w Nowym Jorku. Był zachwycony. Dzieci wyjeżdżając na kursy języka obcego uczą się praktycznego jego zastosowania, przełamują opory w mówieniu, są bardziej śmiałe i otwarte na otaczający je świat.

Wszystkim, którzy zastanawiają się czy wysłać dziecko na taki kurs w kraju czy za granicą bardzo polecam wyjazd ze szkołą Kern’s School of English.

 

Beata Grochowska

7.

Szanowni Państwo, Anna i Krzysztof Kern,

Bardzo dziękuję Państwu za wspaniały wyjazd do Nowego Jorku w 2008 roku.
To nie tylko możliwość nauki języka, ale również wspaniałe wakacje. Ola
wyjezdzała z Państwem na wakacje językowe w Polsce, do Angli, i do USA.
Wazne jest dla mnie -rodzica- to, że wyjazdy z Państwa szkołą były
polecone mi przez moją koleżanke, której dzieci (córka i syn)
wyjeżdzały z Państwa szkołą. Ich zadowolenie (obecnie dorosłych osób)
potwierdziło się w zadowoleniu mojej córki oraz we mnie -rodzica. Gdy
wartość i klasa trwa lata, i nie przemija -to jest wartość firmy- Państwa
szkoły!

Bardzo dziękuję, pozdrawiam,

Joanna Świsłowska-Dąbrowska

8.

Witam, 

Należę do osób nieśmiałych, które boją się używać języka angielskiego, ponieważ obawiają się popełnienia błędów. Jednak ten kurs zmienił moją postawę. W Anglii musiałam się nim posługiwać cały czas , ponieważ nie było innego sposobu komunikowania się. Na drugi plan zeszła gramatyka i błedy jezykowe, liczył się przekaz informacji. Dzięki temu wyjazdowi stałam sie bardziej otwarta na nowe znajomości i przestałam sie bać swoich pomyłek. Dzięki niemu opanowanie akcentu i złapanie płynności języka stało się łatwiejsze. Poznałam wielu wartościowych ludzi z którymi kontakty utrzymuję do dziś. A moje 18 urodziny, które spędziłam w Anglii stały sie fantastycznym dniem, dzięki znajomym, którzy zorganizowali mi impreze:)

Czas spędzony na kursie pozwolił mi pozbyć się lęku przed egzaminem maturalnym, a w szczególności częścią ustną.

Kamila z Lubawy, 18 lat

9.  

Na kursach z Kernami byłam wiele razy. Nie mogę mówić nic o obozach w Polsce, jednak te za granicą były świetne! Szczególnie Nowy Jork. Warto było tam pojechać, chociaż 2 tygodnie to zdecydowanie za mało. Również bardzo ciekawe były kursy w Anglii. Polecam je wszystkim osobom, które chcą podszkolić swój język(w takim wypadku, najlepiej 6 godzin dziennie). To naprawdę wiele daje! A poza nauką, jest również zwiedzanie, zabawy i wiele śmiechu, chociaż niestety czas płynie bardzo szybko, to spędzisz na pewno niezapomniane chwile!

Pozdrawiam,

Paulina z Warszawy, 15 lat
10. Jeszcze trwa obóz, a moje dziecko jest przeszczęśliwe! Bardzo Wam dziękuję za tak wspaniale
zorganizowany wypoczynek i za uśmiechnięte dziecko. Proszę o informacje na temat przyszłych obozów.
Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata Bojdzińska
11. W imieniu mojej córki Karolinki chciałam bardzo podziękować za świetną organizację obozu językowego w Bęsi - córka wróciła bardzo zadowolona, z mnóstwem wrażeń i wspomnień!
Bardzo dziękujemy za bardzo dobrą opiekę i serdecznie pozdrawiamy!
Rodzice Karoliny
Elżbieta i Piotr Łuksza
12. English in Action jest to świetna atrakcja, przy której możemy się czegoś nauczyć (Zina z Warszawy, 13 lat
13. Jest to fajna zabawa, przy której można się czegoś nauczyć (Paula z Warszawy, 13 lat)
14. Według mnie English in Action to doskonały kurs języka angielskiego ponieważ utrwala się wcześniej zdobyte wiadomości (Oliwia z Warszawy, 14 lat)
15. Myślę, że English in Action to naprawdę dobry pomysł, aby się czegoś nauczyć. To, czego się tutaj nauczymy, pozostanie nam do końca życia (Agata z Warszawy 14 lat)
16. Moim zdaniem English in Action to fajny pomysł. Dzięki EiA można w ciekawy sposób spędzić ferie (Józefina z Warszawy, 12 lat)
17. Sądzę, że English in Action jest dobrym rozwiązaniem na ferie i naukę angielskiego (Sebastian, 12 lat)
18. Nauczyciele są pogodni i mają bardzo fajne pomysły. Pod koniec tygodnia automatycznie mówiłam po angielsku (Justyna z Warszawy, 14 lat)
19. I think English in Action is very good because we can learn more English than in school in 1 month (Antoni z Warszawy, 11 lat)
20.Ten kurs jest bardzo fajny. Można ciekawie, miło i fajnie spędzić czas oraz wiele się nauczyć (Zosia z Warszawy, 13 lat)
21. Sądzę, że jest bardzo fajnie. Można się wiele nauczyć i dobrze się bawić przy tym (Iza z Warszawy 13 lat
22. Myślę, że English in Action to dobre rozwiązanie (zajęcie) na ferie. Uczy wielu nowych słówek i czasów, których dotąd ja nie znałam i jest na pewno milszą nauką (poprzez zabawę) niż normalne lekcje jęz. angielskiego (Zuzanna z Warszawy, 14 lat)
23. English in Action is a great English course. We can learn English a lot (Maria z Warszawy, 13 lat)
Kern's School of English   Krzysztof J.Kern     ul. Symfonii 4/35, 02-787 Warszawa
tel.: 0606 22 85 11,    0606 22 76 11,    e-mail: kkern@onet.pl